Čeští vědci převzali již tradičně ocenění za výzkum ve zdravotnictví
Ocenění ministra zdravotnictví převzali vědkyně a vědci za úspěchy ve výzkumu v kardiologii, onkologii, neurologii nebo i zoonóz.
Pro vložení na váš web používající WordPress, zkopírujte a vložte tuto adresu URL
Pro vložení obsahu, zkopírujte a vložte tento kód na váš web