Čeští vědci převzali již tradičně ocenění za výzkum ve zdravotnictví

Ocenění ministra zdravotnictví převzali vědkyně a vědci za úspěchy ve výzkumu v kardiologii, onkologii, neurologii nebo i zoonóz.