eDoklady

Bez občanky. ČPZP je první zdravotní pojišťovnou, která plošně a v předstihu spustí akceptaci...

0
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna [ČPZP] jako první zdravotní pojišťovna umožní svým klientům prokazovat svou totožnost v rámci aplikace eDoklady. Tato novinka bude dostupná na všech sto pobočkách ČPZP po celé republice od 1. června.
lecby

O zajištění léčby loni požádalo ČPZP na 8 000 klientů. Řeší se hlavně léčba...

0
Případů, kdy se lidé obracejí na svou zdravotní pojišťovnu kvůli zajištění zdravotní péče, každým rokem přibývá. Jen za rok 2023 obdržela Česká průmyslová zdravotní pojišťovna [ČPZP] na 8 000 takových požadavků.
ozdravne

Osmdesát dětí vyjede s ČPZP na ozdravně léčebný pobyt i letos

0
Je vaše dítě často nemocné? Trápí ho v důsledku dýchání nečistot v ovzduší častá rýma, dráždivý kašel, případně astma, zkrátka trpí jeho zdraví? Pak je nejvyšší čas přihlásit se s dítětem na ozdravně léčebný pobyt.
klinovec

Skiareál Klínovec hlásí sníh i lyžování skoro bez front

0
Navzdory zprávám vykreslující zimní sezónu na českých horách jako ukončenou, se v Skiareálu Klínovec stále lyžuje na všech hlavních sjezdovkách.  Skiareál Klínovec je největší lyžařský areál v Krušných horách.
IT

Soitron: Selhání IT v nemocnicích může mít fatální dopady

0
Kybernetické útoky na zdravotnická zařízení mohou mít vážné následky pro jejich provozy a následně mohou vést až k ohrožení zdraví pacientů. Problém je, že IT ve zdravotnických zařízeních zdaleka nefungují tak, jak mají.
Dr. Max_v_Cesku

Dr. Max otevřel pětistou lékárnu. Je v každém okresním městě

0
Počet lékáren sítě Dr. Max v Česku dosáhl hranice půl tisícovky. Pětistá pobočka se tento týden otevřela zákazníkům v Teplicích. Lékárny sítě Dr. Max tak dnes nechybějí v žádném okresním městě.
Ideathon_UTB

Vítězný projekt studentů Ideathon UTB se dočká realizace

0
Výstavba zahrady Alzheimer Home Zlín podle studentského návrhu Ideathon UTB odstartuje už na jaře 2024. Nový prostor využijí senioři s Alzheimerovou nemocí a jinými demencemi společně s dětmi z místní dětské skupiny.
kratomu

6 zajímavých faktů o kratomu, které jste možná nevěděli

0
Kratom už dávno není známý jen v jihovýchodní Asii, odkud původně pochází. Pro svoje stimulační, ale i analgetické a povzbuzující účinky si našel spoustu fanoušků i v západním světě. Stále ale skrývá spoustu tajemství, o kterých jste možná neměli ani tušení.
transplantace_vlasu

Transplantace vlasů – metody, novinky a trendy

0
Trápíte se řídnutím vlasů, nebo dokonce s plešatostí? Nejste sami. Se stejným problémem se potýká mnoho lidí. Díky pokroku v oblasti transplantace vlasů existují nové a inovativní metody, které zlepší váš vzhled a zvýší sebevědomí.  
Alzheimer_Home

V Klášteře u Nepomuku otevřou nový Alzheimer Home

0
Až 115 pacientů s Alzheimerovou chorobou a dalšími formami demence najde svůj nový domov ve specializovaném zařízení v Klášteře u Nepomuku. To otevírá skupina Alzheimer Home ze zdravotnického holdingu Penta Hospitals CZ.
Meddi_hub

MEDDI hub získala prestižní ocenění Prevencionar 2023 za inovaci

0
Společnost MEDDI hub, která stojí za vývojem telemedicínské aplikace MEDDI app, získala cenu za inovaci Prevencionar 2023. Prestižní ocenění získala v rámci Světového kongresu Empresas Saludables.
lekove_politiky

Konference: Návrh nové lékové politiky EK dozná ještě změn

0
Přední odborníci diskutovali v Bruselu návrh reformy legislativního rámce pro léčiva Evropské komise. Jde o dokument, který přinese největší změnu evropské lékové politiky za posledních dvacet let.
za_leky

ČPZP už letos vrátila klientům za léky přes 83 milionů korun

0
Přes 83 milionů korun vrátila Česká průmyslová zdravotní pojišťovna [ČPZP] za prvních devět měsíců letošního roku klientům v přeplatcích za léky. Meziročně to je o 15,7 milionu korun více.
Max

Obří akvizice v Itálii posiluje evropskou pozici Dr. Max

0
Společnost Dr. Max Group převzala v Itálii 130 poboček lékárenské sítě Neoapotek. Stala se tak v Itálii druhým nejsilnějším hráčem na trhu. Zároveň posílila svou pozici lékárenské dvojky na kontinentě.
uklidovou_firmu

Jak vybrat perfektní úklidovou firmu v Praze pro vaši domácnost

0
Najít ideální úklidovou firmu v Praze může být klíčovým krokem pro udržení vašeho domova v čistotě a pohodlí. Jak ale vybrat tu pravou firmu, která plně uspokojí vaše potřeby? Zde jsou některé důležité kroky, které byste měli zvážit.
Philips

Philips spolupracuje s vybranými nemocnicemi na ESG auditech

4
Společnost Philips, přední dodavatel zdravotnických technologií, spolupracuje s nemocnicemi v EU i USA na auditech environmentální udržitelnosti jejich provozů. Nyní ukončil ESG audit ve finské fakultní nemocnici Tays Heart Hospital.
B_Braun

Spolupráce B. Braun a Alzheimer Home ve Slavkově se osvědčuje

0
Čtyři měsíce spolupracují společnosti B. Braun a Alzheimer Home na společném projektu Domova pro seniory s onemocněním ledvin a Alzheimerovou chorobou ve Slavkově u Brna. A jaký je výsledek? Komplexní služby pro seniory a plná kapacita.
deti_a

Psychických poruch u dětí a mládeže přibývá. Na jejich léčbu vydala ČPZP loni téměř...

1
Dětí, které potřebují psychologickou pomoc, přibývá. Výrazný nárůst je patrný zejména u pacientů s úzkostnými poruchami i s diagnostikovanou reakcí na těžký stres a poruchy přizpůsobení. Vyplývá to z dat České průmyslové zdravotní pojišťovny [ČPZP].
kratom

Kratom a zákony: Srovnání přístupů v různých koutech světa

0
Na konci letošního srpna došlo k vládnímu ohlášení novely vztahující se na nákup, prodej a přechovávání kratomu a dalších psychoaktivních látek jako CBD a HHC.
Pragodent

Dentální veletrh Pragodent se po dvou letech vrací do Letňan

0
Dentální veletrh Pragodent se po dvou letech vrací na letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA. Letošní 29. ročník se uskuteční 12. až 14. října. Česká stomatologická komora souběžně s veletrhem pořádá kongres Pražské dentální dny.
- Reklama -

POSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

- Reklama -
Translate »